Muhteşem vizyonuyla altyapısıyla yüzyılın iş fırsatını Türkiye’de temellerini atan ve tüm Dünya’ya  adını duyuracak bir sistemdir.

Türkiye’deki tüm dengeleri değiştirerek yeniden yapılandıracak  olan Şirketimiz küçük ve orta büyüklükteki işletmeleri yani  KOBİ’leri kalkındırmayı hedeflemiştir.

Türkiye’nin genç nüfüs ortalaması 26,3 olan nüfusuna  iş imkanı sağlamaktadır, ev hanımlarına, engelli insanlara, emeklilere,öğrencilere, part time veya ful time çalışmak isteyen herkeze bilgisayar başında para kazanmasını sağlayacak muhteşem projesiyle artık Türkiye’nin 81 İlinde ve Türkiye’den Asya ve Avrupa’ya açılacaktır.

Kendisini büyümeye adamış bir çok kobi ve müşterileri için çok geniş fırsatlar sunmaktadır. İnternet ticareti ile gerçek ticareti evlendiren Şirketimiz, Flexkobi ismini verdiği bu yapı ile hem KOBİ’lerin canlanmalarına hem de müşterilerin daha uygun fiyatlara ürün almalarını sağlamaktadır.

Bizim vereceğimiz eğitim ile sizlerde Flex kobi anlaşması yaparak bu en yeni alışveriş teknolojisinden kazanmaya başlayabilir ve çok geniş fırsatlardan yararlanabilirsiniz

İnternet Dünyasında bugün Türkiye’de 15 Milyar TL ciro dönmektedir. Bu ciro bu yıl sonunda 20 milyar en fazla 5 yıl içerisinde 50 Milyar TL’ye ulaşacaktır.

Siz de Flexkobi’ye katılarak bu pastadan payınızı alın.

Bugün Türkiye’de internet kullanıcısı bir çığ gibi büyüyor.Bu da artık ticaretin neredeyse tamamen internet üzerinden yapılacağını gösterir.

Siz bu imkanlardan ve bu fırsatlardan ilk yararlananlardan olun, daha çok kazanın.

Şirketimiz sizlere anahtar teslimi bitmiş bir başarı konsepti teslim ediyor ve sizlere bu ticari fırsattan zaman ve zahmet harcamadan faydalanabiliyorsunuz.

Kaçırmayın, Yarın çok geç olabilir.

Not: İstanbul’da Mecidiyeköy’de ve Bakırköy’de ofislerimiz mevcuttur.Yüz yüze görüşmeleriniz ve başvurularınız için ofislerimize bekleriz.

Diğer İllerdeki arkadaşlar onlarda bizimle çalışa bilirler.

İletişim Flexkom Network