Photoshop programı alanındaki en iyi resim düzenleme ve grafik programlarından biridir. Photoshop öğrenmek isteyen o kadar çok kişi var ki hereksin öğrenme nedeni farklı ama çoğunluk iş ararken bu programı bilmenin çok işe yarayacağını biliyor. Gazetecilik, matba ve web tasarımda en çok kullanılan programlar arasında  photoshop başta gelir.

Dünyanın en iyi grafik  programı photoshop ile gazete, dergi, katalog, broşür, davetiye, afiş, kartvizit, fatura, logo, web sitesi, desen, yazı, kaşe, tabela, ölçülü nesneler ve tüm matbaa tasarımlarını kendi başınıza hazırlamayı öğreneceksiniz. Yaptıklarınızı görünce sizde heyecanlanacaksınız.

Web site sahipleri içinde photoshop çok gerekli bir programdır.

2 SAATTE PHOTOSHOP ÖĞRENİLİR Mİ?

Eğer photoshop öğrenmek için daha önceden bir girişiminiz oldu ise photoshop kitaplarının ne kadar kalın olduklarını bilirsiniz. Bu kitapları okuyarak öğrenmek bir çoğumuz için sıkıcı bir iş olduğundan kafamız karışıyor ve photoshop öğrenmekten hemen vazgeçiyoruz. Photoshop eğitim setinde yer alan photoshop dersleri” basit ve anlaşılır olması nedeni ile çok tercih edilecek bir eğitim seti olacaktır.

Photoshop Eğitim Seti ise

  • 30 Sayfalık Eğitim E Kitabı  ve
  • 141 Sayfalık Uygulama E Kitabından oluşuyor.

Photoshop Eğitim Seti kullanılan dil çok basit olduğundan konuları kolayca konuları anlayabilirsiniz. Burada amaç sizin zihninizi bulandırmadan photoshop öğrenmenizi sağlamak bu nedenle 30 sayfalık bir kitabın tümü sayfalarına 1 saat ayırsanız geriye kalan zamanda ise kitapta gösterilenleri uygulasanız kafanız karışmadan kusursuz bir photohsop kullanıcısı olacaksınız.

İşin en güzel tarafı tüm bunları evden uygulayarak öğreneceksiniz.

PHOTOSHOP EĞİTİM SETİ KİTABI İÇİN KİTABA TIKLAYINIZ.

PHOTSHOP EĞİTİM SETİ İNDİR