Sizlere part time yapabileceğiniz iş olanaklarından  Waterbox Tanıtım Organizasyonun iş sisteminden bahsedeceğim. Su kutusu anlamına gelen Waterbox Firması müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için kendi zincir mağazalarını kurmak yerine, hizmeti müşterinin bulunduğu yere kadar getirerek bir satış sistemi kurmuştur.  Müşterinin yerinde  Waterbox ürünün özelliklerini, kullanımını,  tanıtım ve keşiflerin anlatıldığı ve alışa gelmişin dışında toplantılı satış sistemi (party selling system) ile gerçekleştirilen bir satış şeklini uygulamaktadır.

Waterbox Tanıtım Organizasyonu Nedir?

Klasik mağazacılıkta müşteri ürünü görür ve müşterinin size gelmesini beklersiniz. Fakat toplantılı satış sisteminde ise tam tersi siz müşteriye ürünü götürürsünüz. Ürün konusunda teknik bilgiye sahip uzman kişiler ürünü müşteriye anlatır, gerekli testleri yapar,  kullanım şekli anlatılır ve  müşterinin aklına takılan soruları cevaplarlar. Bu sayede müşteriler ürünü daha iyi tanıyarak hatta bir müddet kullanıp satın almak isteyebilirler.

Görüldüğü gibi bu satış şeklinin benimsendiği işlerde müşteri memnuniyeti ön plandadır. Her türlü teknik bilgi ve destek uzmanlar tarafından verilir.

Organizasyonun yapısı ise şöyledir.

Ürünlerin Tanıtımın Yapan Uzman Görevliler
Menajerler
Koordinatörler

Waterbox Tanıtım Organizasyonun asıl amacı Waterbox tanıtımı yapmaktır. Satış yapılmaz, sipariş alınır.

Kimler Çalışabilir?

Kendine güvenen, insanlar ile ilişki kurma konusunda yetenekli olan ve iş ile ilgili eğitimlere katılıp tatbik edebilen kişiler organizasyon içerisinde yer alabilirler.

Bu işi her meslekten veya yaştan kişiler yapabilir. Ev hanımları için, emekliler için ek gelir sağlayabilecekleri bir iş imkanıdır. Bu kişilerin dışında memurlar, esnaf olan kişiler, mühendisler, hemşireler, öğretmenler, muhasebeciler aklınıza gelebilecek birçok iş  kolundan ve sektörden olan bireyler bu işi yapabilirler.

Bu iş için sermayeye ihtiyacınız bulunmamaktadır.
Çalışma saatlerini kendinize göre belirleyebilirsiniz.
Bu sistemde aldığınız ürün siparişleri üzerinden prim alırsınız.

Waterbox Tanıtım Organizasyonu Ekibine Katılmak İçin Tıklayınız.