Part Time İnternetten Para Kazanma

İşinizden arta kalan zamanlarımızın bir bölümünü bir çoğumuz artık internette geçiriyoruz. Bu zamanlarda herkes kendine göre belli başlı uğraşlar ile geçiriyor kimimiz sosyal paylaşım sitelerinde , bazılarımız web sitelerini gezinerek, büyük bir çoğunlukta oyun oynayarak internette vakit geçiriyor. Tabi herkes vaktini özgürce haracamakda serbest ama bir ekgelire ihtiyacınız varsa para kazanmak istiyorsanız bunun içinde internette çeşitli yollar mevcut. Üstelik bu işleri de part time yani diğer işlerinizden arta kalan zamanlarınızda yapabilirsiniz.

İnternette işiniz için geçireceğiniz zamanınıda  kendiniz ayarlayabilirsiniz.  Belli bir yaşı dolduran herkes sitemizde adı geçen işleri evinde bilgisayarının başında internetten yapabilir. Bu işler nelerdi kısaca hatırlamak gerekirse affilliate marketing yani satış ortaklığı, hotfile uzmanı ile para kazanma, google para kazanma, makale yazarak, blog açarak para kazanma gibiydi. Bunlardan hangisi ile para kazanırım hangisini tercih etmem gerek diye düşünüyor olabilirsiniz. Ben bu bahsettiğim para kazanma yollarından daha önceki yazılarımda ayrınıtılı olarak bahsettim  size uygun olanı bu yazılardan anlamanız daha kolay olacaktır. 

 

Etiketler: , , , , ,

Kategori: Para Kazanma Yolları

Yorumlar (5)

 

 1. İbrahim dedi ki:

  Bende internetten para kazanmak istiyorum ama henüz yeterli düzeyde bilgi sahibi değilim. Fakat hotfile uzmanı ve goomass bunlar ilgimi çekti.

 2. erdal dedi ki:

  Bende internetten para kazanmak ve bilgimi yükseltmek istiyorum yardımlarınız için teşekürler ben de vaktim inernette çok geciyor ama hep boş işlerle ilgileniyorum…

 3. admin dedi ki:

  Erdal bey sitede yer alan internetten para kazanma yolları ile ilgili çeşitli yöntemleri inceleyebilirsiniz. Biraz gayretle herkesin yapabileceği ve para kazanabileceği işlere yer vermek için özen gösteriyorum. Sizede başarılar dilerim.

 4. ali yıldırım dedi ki:

  Bende internetten iş bulmak istiyorum hemen çok acil bana yardımcı olmak isterseniz lütfen bana ulaşın
  şimdiden ilgilenecek herkese çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamın dilerim

 5. ebru dedi ki:

  Ben bır sırkette çalışıyorum.Aksam 6,5 ta cıkıyorum ve bana ek gelır getırecek bır ıse ıhtıyacım var.Yardımcı olursanız cok sevınırım.

Yorum yapabilirsiniz.