Oriflame ile Siz de Para Kazanın

Oriflame’yi duymayanınız var mı? Oriflame kimdir, nedir, necidir? Oriflame ne satar? Oriflame ürünleri nerede satılır? Oriflame’me nasıl kayıt olunur ve Oriflame üyelik ücreti ne kadardır? Bu yazımda tüm bu soruların cevabını bulabileceksiniz. Oriflame ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi öğrenmiş olacaksınız.

Oriflame Kimdir, Nedir?

1967’de iki kardeş ve arkadaşları ile birlikte kurulan Oriflame firması, şimdilerde 62 ülkede faaliyet gösteriyor.  Uluslararası standartlarda bir kozmetik ve güzellik firması olan Oriflame ürünleri, yaklaşık 3,3 milyon Bağımsız Danışman ve onların oluşturduğu 1,3 milyar Euro yıllık satış cirosu ile pazarlanmaktadır. Yaklaşık 7500 çalışanı olan firmanın, Global Araştırma & Geliştirme Merkezinde çalışan 100’den fazla bilim adamı var. Birçok sosyal sorumluluk projesini destekleyen Oriflame ayrıca Dünya Çocuk Örgütü’nün kurucu üyelerindendir. İsveç, Polonya, Çin, Hindistan ve Rusya’da olmak üzere toplam beş üretim tesisi sahibi olan Oriflame’in hisseleri de Nasdaq OMX Borsasında işlem görmektedir. Tamamen doğal özler içeren Oriflame ürünleri, hayvanlar üzerinde test edilmiyor.

oriflame ürünleri

Oriflame Ürünleri Nerede Satılıyor?

Oriflame kadınlar için; cilt bakımı, makyaj, parfüm, kişisel özel bakım, saç bakımı ve aksesuar gibi ana başlıklar altında birçok kozmetik ürünü kapsarken, erkekler için de; cilt bakımı, parfüm ve kişisel özel bakım ürünlerini piyasaya sunuyor. Türkiye’de 135 binden fazla danışmanı olan Oriflame ürünleri, bu Bağımsız Güzellik Danışmanları aracılığıyla satılmaktadır.

oriflame 2015

Peki, Oriflame ile Nasıl Para Kazanılır?

Bugün para kazanın ve yarın hayallerinizi gerçekleştirin!

Oriflame’e katılarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Siz de Oriflame danışmanı olarak kısa sürede kazanmaya başlayabilirsiniz. Bir Oriflame danışmanı olmak oldukça kolay, eğlenceli ve kazancı da hiç azımsanmayacak kadar iyi. Oriflame danışmanı olmak için eğitim seviyenizin ve deneyimli olup olmamanızın hiç önemi yok. Danışman olmak için büyük bir sermayenizin olmasına da gerek yok. Oriflame danışmanlığını isterseniz bir hobi olarak, ya da ev harçlığınızı çıkartmak için partime bir iş olarak da düşünebilirsiniz. Bu sizin kararınıza ve zamanınıza bağlıdır. Patron sizsiniz yani 🙂 Oriflame danışmanlığı yaparak başarılı olmuş ve ciddi miktarlarda da kazanç sağlamış olan birçok kadın var.

oriflame kayit

Firmanın açıklamasına göre Oriflame danışmanları ürünleri %30 iskontolu olarak satın alıyor. Her ay yenilenen kataloglardaki indirimlerin haricinde, danışmanlarına artı bir indirim yaparak onların da kazanması için fırsat veriyor. Ayrıca danışmanlara özel olarak, her ay yenilenen ve online olarak yayınlanan, altın fırsatlar kataloğu ve indirim kataloğunda çok güzel indirimler ve hediyeler de var.

Ayrıca yeni bir danışman kaydı yapan danışmanların kazandığı hediyeler oluyor.

HEMEN ÜYE OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN VE KAYDINIZI YAPIN

Nasıl Oriflame Danışmanı Olabilirim?

Oriflame üyesi olmak artık ücretsiz ve çok kolay; öncelikle Güzellik Danışmanı Aday Bilgi Forumu’nu doldurun. Nüfus cüzdanı fotokopinizle birlikte Sponsorunuza teslim edin. Bu işlemi internet üzerinden de yapabilirsiniz. 18 yaşını dolduran herkes firmanın web sayfasındaki formu doldurarak, üye kaydı yaptırıp, danışman olabiliyor. Ardından Oriflame fırsatı ve ürünleri hakkında size bilgi verecek olan Başlangıç Setinizi alın.  Oriflame’e ücretsiz kayıt olunca; ayrıca kendi ürünlerinizi %30 indirimli alırsınız. Satış yapınca %30 kar elde edersiniz. Üye kaydederek %3’ten %21’e kadar prim kazanırsınız. Alışveriş tutarınıza göre her ay farklı hediyelerden de yararlanırsınız.

Oriflame’e hemen ücretsiz üye olmak istiyorsanız. Aşağıdaki resme tıklayın ve üyelik formunu doldurunuz.

oriflame ücretsiz üye ol