Oiflame ile birlikte her şey sizin için gelirinizi istediğiniz gibi arttırabilirsiniz. Ve bu her türlü yaşam tarzına uyar. Oriflame ile para kazanmak çok kolaydır. Ürünleri kullanarak İsveçte ortaya çıkan güzellik ve zinde yaşam ürünlerinin çeşitliliğini ve kalitesini tanıma fırsatı elde edeceksiniz. Ve danışman olarak da ürünleri danışman fiyatı ile alabileceksiniz.Muhteşem ürünlerin yanı sıra oriflame sınırsız kazanç fırsatı sunmaktadır. Para kazanmanın 2 yolu mevcuttur. Oriflame ürünlerini satarak yada ürünleri satan diğer insanları davet edip onlarında katılmalarını sağlayarak sadece kataloğu arkadaşlarınıza ve ailenize gösterin. Ve onlardan sipariş alın. Bu çok basit kişisel ve rahat bir alışveriş şeklidir. Her siparişinizle birlikte %30 a varan kazanç elde edebilirsiniz. İşte bu anında kazançtır. Bunun yanı sıra performans iskontosu da elde edersiniz. Her ürünün bir bonus puanı vardır.m Daha çok ürün satarak daha fazla puan toplarsınız. Ve kazanç elde edersiniz. İşte buna da performans iskontosu diyoruz.

oriflame 2015

Oriflame’ın kazanç fırsatı ile ilgilenen başkaları da çıkacaktır. Bu kişiler sizin müşterileriniz arkadaşlarınız yada ek gelir elde etmek isteyen yada kendi işini kurmak isteyen kişiler olabilir. Bu kişileri oriflame ile tanıştırdığınız da ve kendi işlerini kurmaya başladıklarında sizin kazançlarınız oriflame başarı puanına göre artmaya başlar. Diğerlerine koçluk yaptığınızda ve ekibiniz büyüdüğünde kazancınız performans iskontosu ile ve ekibinizden alacağınız bonuslar ile artar. İşiniz büyüdüğünde ödülleriniz de büyür. Potansiyelinizin sınırı yoktur. Para kazanabilir, lüks bir arabaya sahip olabilirsiniz. Ve oriflame deki arkadaşlarınız ile birlikte harika seyahatlere çıkabilirsiniz.

oriflame ücretsiz üye ol

Oriflame ile hayal ettiğiniz yaşam tarzını elde edin yapmanız gerekenler çok basit önce kayıt oluyorsunuz. Kataloğu göstererek siparişleri alıyorsunuz. Müşterilerinize Oriflame ürünlerini satarak anında kazanç elde ediyorsunuz. Başkalarına oriflame işlerini kurmaları için yardımcı olarak performans iskontosu ve diğer bonusları kazanıyorsunuz. Toplam gurup satışınız büyüdükçe seyahatler ve ekstra parada kazanabilirsiniz. Bütün bunları yaparken harika görünün para kazanın ve eğlenin bunu yapmak için geleceği beklemeyin bugün başlayın ve hayatınızı yaşayın.

HEMEN ÜYE OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN VE KAYDINIZI YAPIN