AutoCaD Programını Kursa Gitmeden Evinde Öğrenebilirsin.

Şuan işsizseniz AutoCaD Programını öğrenerek sizde bu meslek ile ilgili alanlara çalışabilirsin.

AutoCad programının kullanım alanı oldukça geniş “AutoCad öğrenmek” için kursa giden birçok arkadaşımız var. Kursa gitmek için vakit bulamayanlar , maddi imkanları kısıtlı olan veya yaşadığı şehirde bu alanda bir eğitim olmayanlar  bu e-kitap sayesinde iyi bir auto cat kullanıcısı olacaklar.

Auto cat programını öğrenerek kendinizi geliştirebilirsiniz. Eğer bir işiniz yok ise Auto Cat programını öğrenek kendinizi bu konuda geliştirerek bir iş bulabilirsiniz.

AutoCaD Nedir?

AutoCaD mühendislik ve sanat alanında genel amaçlı kullanılan ve bilinmesi gereken bir çizim programıdır.

Kursa gitmeden 2 saatte Auto Cat Programını Kullanıcısı Olmak İstermisiniz?

Auto Cat Programını kolay bir şekilde öğrenmeniz için hazırlanmış bir 50 sayfalık bir  e-kitap bulunuyor.

Kitabın ismi “2 Saatte Auto Cat Öğren” kitap herkesin anlayabileceği kolayca auto cat öğrenebileceği şekilde hazırlanmış

AutoCaD programını” ister amatör olarak kullanıyor olun isterseniz profesyonel şekilde bu e-kitap sayesinde çok iyi bir AUTOCAD kullanıcısı olacaksın.

2 Saatte Auto Cat Öğren E-Kitabı sayesinde AutoCad kursuna gitmenize gerek kalmayacak. E-Kitap ile evinizden yada işyerinizden autocad programını kusursuz bir şekilde kullanabileceksin.

2 Saatte Auto Cat Öğren E-Kitabı ile Ne Öğrenceksiniz?

Bu e-kitap autocad paketi ile programı tüm detayları ile birlikte öğrenecek ve ihtiyaç duyulan alanlarda profesyonelleşmenizi yardımcı olacaktır.

AutoCad Öğren E-Kitabın giriş kısmında tüm araçları gösterilip tanıtılacak programda yer alan seçeneklerin ve butonların ne işe yaradığını öğreneceksiniz.

Size nerede ne yapacağınız gösterilerek daha kolay anlamanız sağlanacak.

Eğer vasıfsız biri olarak AutoCad Eğitimi almışsanız, Eğitim sonunda AutoCAD’i çok iyi öğrenmiş de olabilirsiniz. ancak sizin bilginiz pratiğe dökülmediği sürece bilginiz bir işe yaramaz. Öncelikle farklı alanlarda çalışabilecek kapasiteye sahip olmalısınız. Nedir bu farklı iş alanları

autocad-kursu

1-Piyasada mimari çizim yapacak eleman sıkıntısı var.(Genelde yapı öğretmenleri, inşaat MYO mezunları giriyor bu işlere)

2-Elektirik ve Mekanik çizim yapabilecek elemanlar aranmakta (Bu alana lise mezunu veya MYO mezunu kişiler rahatlıkla girebilmekte)

3-Zayıf akım çizebilecek kişiler.

4-Yaptığı çizimi yerinde kontrol edebilecek kişiler çok iyi bir maaşla çok iyi bir pozisyonda çalışabiliyorlar.

5-Autocad sizin için bir referanstır. Bu alanda ne kadar iyi olursanız, vizyonunuz da o kadar geniş olur.

6-Özetle;  Vasıfsız olarak, yani ilgili bölümlerden eğitim almamış olursanız, Teknik Ressam vasfıyla iş bulmanız mümkündür.

Yukarıda yazdığım 6 alan aslında birbiriyle bağlantılıdır.  Elektrik projesi çizen birisi Mekanik çizimide öğrenebilir çünkü benzerdir. Zira elektrikle zayıf akımda aynı proje içersinde bulunur. Doğal gaz tesisatı da bunlardan birisidir.

Kitabı hazırlayan Teknik Ressam Özge Ustaoğlu’nun e-kitap ile ilgili mesajı;

“İşsizlik senin kaderin değil, sen de AutoCad öğren bir mesleğin olsun. Şundan %100 eminimki bu e-kitabı aldıktan sonra bana teşekkür edeceksin!

AutoCad Öğren E-Kitabı için Buraya Tıkla


AutoCad-Öğren E-Kitap İndir