Bir “web sitesi kurmak” sizce ne kadar zor? Hiç zor değil. Eğer bir kere mantığı kavrarsanız, dakikalar içerisinde bir web sitesi kurabilirsiniz. Zaten asıl mesele bu mantığı kavramaktır. Bu mantığı kavrayanlar ve web sitesi kurmayı bilen kişiler, kendilerini geliştirerek yüklü miktarlar karşılığında web siteleri hazırlayabiliyorlar.

Siz bir “internet sitesi kurmak” istiyorsunuz ancak hiçbir bilginiz yok mu? Yüklü miktarlarda para vermek istemiyor musunuz? Bu işi öğrenmek mi istiyorsunuz? O zaman web site kurma rehberi tam size göre, internet sitesi kurma rehberi sayesinde çok düşük maliyet ile sınırsız sayıda web sitesi kurabileceksiniz. Tek yapmanız gereken ürünü bir kere satın almak ve bu işin mantığını birkaç saat içerisinde anlayarak, sınırsız “web sitesi kurma” imkânına sahibi olmak.

WordPress

İnternet dünyasında en çok tercih edilen blog sistemi wordpress olarak bilinir. Bu yüzden bu ürünün alt yapısında WordPress sistemi kullanılmıştır. Emin olun hiçbir tasarım veya kodlama bilgisine ihtiyacınız olmayacak. Sadece ürünün size sağladığı dersler ve bilgiler ile birkaç saat içerisinde web sitesi kurmaya başlayabilirsiniz.

Kalitenin Önemi

Bir web sitesinde en önemli nokta tasarımdır. Bu ürünün size sağladığı bilgiler ile basit internet siteleri kurmayı değil, gerçekten profesyonel görünümlü ve işlevi büyük internet siteleri kurmayı öğreneceksiniz. Ürünün içerisindeki binlerce hazır şablon ile zorlanmadan tasarımlarınızı hazırlayarak geliştirebileceksiniz. Bu ürünün size sağladığı bir diğer imkân ise internet sitelerinizin arama motoru dostu olacağı ve Google gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkacağı için ziyaretçi sayısında önemli artışlar olacaktır.

Web Site Kurma Rehberi

Bu “web site kurma rehberi” ile yüklü miktarlarda para harcamaya veya günlerce uğraşmaya gerek kalmadan, sadece birkaç dakikada size sağlanan hazır şablonlardan ve derslerden yararlanarak internet siteleri kurabileceksiniz. Ayrıca yukarıda bahsettiğimiz yüklü miktarlarda parayı sadece bir web sitesine verirken, bu web site kurma rehberini sadece bir kere satın alarak sınırsız sayıda web sitesini sıfır masraf ile kurabileceksiniz.

Eğer sizde sınırsız sayıda internet sitesini masrafsız şekilde kurmak istiyorsanız, projelerinizi değerlendirmek için sermaye kıtlığı çekmek istemiyorsanız, web site tasarımcılarına hem yüklü miktarlarda para ödeyip hem de onlara bağımlı kalmak istemiyorsanız, bu ürün tam size göre. Web site kurma rehberi ile internet dünyasında sizde saygın bir yer edinebilir ve kendi zevkinize göre sitelerinizi kurabilirsiniz.

Web sitesi kurma rehberi indir.

WEB SİTESİ KURMA REHBERİ İÇİN KİTABIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ.