Bugün ki yazımda sizlere “Goomass İnternetten Para Kazanma Kiti Nedir?”, Ne işe yarar? bu soruları cevaplayarak internetten para kazanmak için hazırlanmış  Goomass Eğitimi Kiti hakkında bilgiler vereceğim.

Goomass  Eğitim Kiti Nedir? Buna verilecek en kısa cevap internetten para kazanmak isteyenler için hazırlanmış bir eğitim setidir denebilir. Ama bu cevap çok havada kalacağı için biraz daha detaylara yer vermek bu uygulamanın anlaşılması için daha iyi olacaktır.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZlezivsRUyA[/youtube]

Goomass eğitim kiti internetten para kazanma tekniklerinin anlatıldığı 6 adet temel kitap eğitim ve videolarından oluşur.

GOOMASS EĞİTİM KİTİ BURADA

Bunlar sırası ile

1-Satış Ortaklığı (Affiliate Marketing)

2-ClickBank Eğitimi

3-Amazon Associates

4-Xticaret Satış Ortaklığı

5-SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

6-Google Adwords Eğitimi

7-VİDEO Eğitim Seti

Ayrıca tam 7 tande çok değerli  Bonuslar  Goomass İnternetten Para Kazanma Eğitim Kiti ile beraber veriliyor. Bu bonuslar çok faydalı ve değerli bilgiler içeriyor.

BONUS-1:

AUTO TWITTER : Twitterı otamatiğe bağlayarak ziyaretçi trafiğinizi nasıl artırabileceğinizi öğreniyorsunuz.

BONUS-2:

HAZIR SATIŞ SAYFASI ŞABLONU : En İyi Satış Sayfası Nasıl Hazırlanır? Bunu örnek ve açıklamalar sayesinde kolayca öğrenebiliyorsunuz.

BONUS-3:

JOOMLA REHBERI VE SEO: Joomla kelimesini içimizde ilk defa duyanlar olabilir. Joomla profosyonel  web sitelerini kolay bir şekilde kurmanız için hazırlanmış bir sistem ve Goomass Eğitim Kiti size bunu ücretsiz veriyor.

BONUS-4:

WORDPRESS REHBERI VE SEO: Buda çok güzel bonus wordprees rehberi ve seo ile kendinize çok güzel bir blog web sitesi kurabilirsiniz.  Joomla Rehberi ile de site kurabilirsiniz, wordpress rehberi ile de wordpress blog site açmak içindir. WordPress şuan en çok kullanılan web site kurma sistemlerinden biridir.

BONUS-5:

PROFESYONEL HAZIR ADWORDS KAMPANYASI: Google Adwords reklam yapmak için kullanılan, google ait bir reklam yayınlama sistemidir. Başarılı bir reklam kampanyası yapmanız için size örnek teşkil edecek hazır reklam kampanyası verilir.

BONUS-6:

WEB SİTE KURMA REHBERİ: Web sitesi kurmak istiyor ama kod ve tasarım bilgisine sahip olmadığınız düşünülerek sıfırdan dinamik ve şık bir web sitesi nasıl kurulur adım adım anlatılıyor.

BONUS-7:

ADWORDS DENEME KUPONU: Google Adwords reklam kampanyalarınızda kullanmanız için 80 TL’lik Adwords deneme kuponu.

Bu eğitim kitinde para kazanmak için her şey düşünülmüş her konuda tek tek bilgi verilmiş

Goomass İnternetten Para Kazanma Kiti Hakkında Daha Geniş Bilgi İçin Buraya Tıklayınız.

GOOMASS EĞİTİM KİTİ İÇİN RESME TIKLAYINIZ.

Goomass Eğitim Kiti ile Ne Kadar Para Kazanılır. Bu kazanç tablosu ortalama satışınıza göre hazırlanmış