Goomass İnternetten Para Kazanma Kitinin gün geçtikçe daha da yaygınlaştığını ve insanlar tarafından daha çok tanındığını biliyoruz, goomass yazarları eğitim setleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için ücretsiz kurs veriyorlardı, bu kurs içerisinde zaman zaman çeşitli bilgiler ve videolar yayınlayarak, kendilerini daha iyi anlatmayı hedeflemişlerdi ki bunda başarılı olduklarını, gelen ziyaretçi istatistiklerini gördükten sonra fark ettiler ve ücretsiz kurstaki ders sıklığını artırmaya karar verdikler. Bu sayede ücretsiz kurslarda ki dersler daha sık hale gelmiş, kursun kalitesi artmış olacak. İnternetten para kazanmak isteyen kişiler  içinde GooMass’ın eğitim şeklini görme fırsatı daha da artacak.

Son eklenen videolar ile birlikte ücretsiz kurs çerçevesinde 6. videoya ulaşılmış oldu. Bu sayı gün geçtikçe artacak.

GooMass ekibinin bu yeniliklerde ki amacı, daha fazla ziyaretçi kazanmaktan ziyade, mevcut ziyaretçilerin, müşteri potansiyeline çevrilmesidir. Bu videolarda bu tezlerini destekler nitelikte.

Sizde ücretsiz kurstan yararlanıp, GooMass eğitim kitinin farkını hissetmek istiyorsanız hemen ücretsiz bir şekilde üye olun.

GooMas Eğitim Kiti Ücretsiz Kursu İçin Kayıt