Voiyk Store Nedir?

Merhaba bugün bazılarımızın işine yarayacağını düşündüğüm bir facebook uygulaması hakkında bir bilgi sunmak istiyorum. Facebook üzerinde e-mağaza açabileceğinizi biliyormuydunuz.?

Voiyk Store uygulaması ile facebookta mağaza açıp satış yapmak mümkün. Bu uygulama sayesinde satış yapmak istediğiniz ürünleri facebook satış mağazanıza çok kolay bir şekilde ekleyerek hemen satışa başlayabiliyorsunuz.

Facebook sosyal paylaşım sitesinin ne kadar büyüdüğünü ve büyük bit kitleye hitap ettiğini söylememe gerek sanırım. Artık büyük şirketlerin, iyi bildiğimiz markalı ürünlerin bile facebook’ta firma sayfalarının olduğunu görüyoruz.

İnternetten satış yapmayı düşünenler veya elinde satabileceği ürünleri olan kişilerin dikkatini çekebilecek bir uygulama olduğunu söyleyebilirim. Bu uygulama e mağazacılık konusunda yeterli teknik bilgiye sahip olmayan küçük ve orta ölçekli birçok girişimcinin hiç zorluk çekmeden kullanabileceği bir uygulamadır. Gayet basittir. Voiyk Store uygulamasını Facebook profil sayfanıza ekleyebildiğiniz gibi Facebook fun sayfanıza da ekleyebiliyorsunuz. Ürünlerinizi hızlı ve basit bir şekilde mağazanıza ekleyebiliyorsunuz. Facebook mağazanız ile yapılan satışlarınızın ödemelerini İnternette güvenli bir ödeme gönderme ve ödeme alma aracı olan PayPal  ile alabiliyorsunuz.

Şunu da söylemekte fayda var. Voiyk Store uygulamasını Türkçe ve İngilizce olarak kullanabilirsiniz. Eğer bu facebookta mağaza açma uygulaması fikri ilginizi çekti ise alttaki bağlantıdan uygulama hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Voiyk Store facebook uygulamasının bir yıllık ücreti 120 TL dir. Aylık 10 TL gibi bir rakama gelmektedir. Böyle bir uygulama için çok fazla bir rakam değil aslında. Bu uygulama ile müşterilerinize daha yakın olabilir ve online internetten satış yaparak para kazanabilir, belkide rakiplerinizden bir adım öne geçebilirsiniz.