Ülkemizde ev hanımları el becerileri bakımından gerçekten hamarat. Gerek kültürümüz gerek geleneklerimiz bakımından yıllardan beri süre gelen bu el becerileri, hala kendini korumakta. Günümüz teknoloji çağında ev hanımlarının bu el becerilerini kullanarak, hiçbir sermaye olmadan kendilerine kazanç kapısı yaratabilir, evden işlerini takip ederek, ev işlerini aksatmadan, ev bütçesine ciddi katkılar sağlayabilir. Hepiniz bilirsiniz, ev hanımları yaptıkları örgü, el işi gibi ürünleri çevresindeki insanlara satarak kazanmaya çalışırlar, bu konuda gerçekten yetenekli bir çok ev hanımı mevcut ancak, bu kazanç şablonu sadece kendi çevreleriyle sınırlı kalıyor. İşte burada internet devreye giriyor, dünyanın her yerinden insana bir tık ile ulaşabileceğiniz bu mecra ev hanımları için gerçekten harika bir kazanç kapısı. İsterseniz konunun detaylarına inelim.

Bir çok ev hanımı gerek çocuklarından gerek yakın çevrelerinden dolayı bilgisayar ile azda olsa ilgililer, bazıları kullanmayı gerçekten iyi biliyor. Kullanmayı bilenler için bu işler daha kolay, kullanmayı bilmeyenler için ise imdada çocuğunuz veya bir yakınınız koşuyor. İnternet mecrasında sizler için bugünkü konumuzu tam anlamıyla yansıtan bir Türk sitesi var. “Pasaj.com” adlı bu sitede, bir çok ev hanımı takı, aksesuar, el örgüleri, danteller gibi bir çok el emeği ile yapılmış ürünlerini sergileyip, müşterilerin satışına sunuyorlar. Bizde burada kendimize ait bir üyelik alıp, satışlara başlayabilir, kendi yaptığınız ürünlerin resimlerini alıp, bu siteye yükleyerek, artık el becerilerinizi bütün dünyaya sergileyebilirsiniz.

Bu fikir kulağa çok hoş geliyor değil mi ? Artık çok geniş bir müşteri kitleniz var. Eğer bu yazıyı okuyup benim annemde el becerilerine sahip ve böyle işlere merakı var diyorsanız, ona ön ayak olarak, satışlarını takip edebilir, hem kendinize hem annenize kazanç kapısı yaratmış olursunuz.

evde yapılan işlerden para kazanma sitesi

Pasaj: El Emeği Ürünlerin Alınıp Satıldığı Alışveriş Sitesidir.