Siz de internet üzerinden satış yapmak istiyor ancak bir e ticaret sitesi nasıl açılır. Bilmiyor musunuz? Eticaret Sihirbazı ile çözüm ayağınıza geliyor.  Burada yer alan E-ticaret sihirbazını kullanarak birkaç adımda e sitenizin ana görünümünü ayarlayabilir, önizleyebilir, Word benzeri bir editör aracılığı ile e-ticaret sitenizi kolaylıkla tasarlayabilirsinizEticaret Sihirbazı ile e-ticaret sitesi açabilir ve internet üzerinden e-pazarlamaya hemen başlayabilirsiniz.

Eticaret Sihirbazını satın alınca sadece web sihirbazını kullanmakla kalmayıp  İletişim Formu, Ziyaretçi Defteri, Sayaç, Hava Durumu, Takvim, Anket, Resim Galerisi gibi e ticaret sitenizi daha kullanışlı ve profesyonel gösteren birçok eklentiye de sahip olacaksınız. 1000den fazla icon, 100’ün üzerinde arka plan ve kaliteli resimler ile e-ticaret sitenizi istediğiniz gibi tasarlayabilecek ve kolaylıkla göze hoş gelen kullanışlı bir e-ticaret sitesi açabileceksiniz.

Peki e-ticaret sitenizi açıp internet üzerinden satış yapabilmek için Eticaret Sihirbazımızı kullanmayı denediniz diyelim. Sizlere ne gibi faydalar ve kolaylıklar öneriyoruz. Öncelikle Eticaret Sihirbazı kullanımı kolay ve esnektir. Word e benzer bir editör ile e-ticaret sitenizi 5 adım gibi kısa bir sürede açabileceksiniz. Bir çok eklentisiyle sizlere sadece e-ticaret sitenizi kurarken yardımcı olmakla kalmayacak, arama motorlarında üst sıralara çıkmanızı da sağlayacaktır.

Bir e-ticaret sitesi açtığınızda en önemli konulardan biri verilerinizin güvende olup olmadığıdır ve  kabul ediyoruz ki e-ticaret paketlerindeki güvenlik sevilerine güvenemeyebilirsiniz. Ancak buradan ulaşabileceğeniz Eticaret Sihirbazımız’ın güvenlik seviyesi  Türk hackerlar tarafından düzenli olarak test edilmektedir. Verileriniz her gece birbirinden farklı konumlarda yedeklenmektedir. Bu güvenlik önlemlerimizle kendi e-ticaret sitenizi açarken aklınıza gelebilecek tüm sorunları ortadan kaldırıyoruz.