Part-time Stok Sayım Personeli Aranıyor.

Sektör: Tekstil

Saya Danışmanlık ürünlerinin sayımında destek arayan tüm işletmelere stok sayım hizmeti vermektedir. Sayım alanında istihdam etmek üzere yarı zamanlı çalışabilecek (özellikle 18:00 sonrası) elemanlar aramaktadır.İlgilenen adayların buradan yada aşağıda yer alan e-mail adresine başvurmaları gerekmektedir. (saya.com.tr)

SAYA Eylül 1993’de faaliyete geçmiş olan Türkiye’nin ilk ve en köklü stok sayım firmasıdır.

Son Başvuru Süresi: 31 Ekim 2011

Saya Danışmanlık

Sponsorlu BağlantılarEtiketler: , , , ,

Kategori: Genel, İş İlanları, İstanbul, part time iş, Süreli İlanlar

Yorumlar (24)

 

 1. ilker Pektezel diyor ki:

  İlanınızla ilgilenmekteyim. Bilgilerinize

 2. CÜNEYT ÇEVİK diyor ki:

  ilanınıza geç kalmadıysam geri dönüşlerinizi beklerim.
  saygılar,

 3. şahin diyor ki:

  akşamları saat 18:00 den sonra ctesi saat 13:00 pazar günleri de tam gün boşum eleman lazım olduğu zaman iletişime geçerseniz sevinirim saygılar

 4. yunus diyor ki:

  ben her gün akşam 17.00dan sonra boşum ek işe ihtiyacım var çekmeköy alemdağda ikamet etmekteyim

 5. Hakan GÜL diyor ki:

  İlanınızla ilgileniyorum çalışma saatlerim uygun dönüş yaparsanız sevinirim.iyi çalışmalar.

 6. Tuncay uslu diyor ki:

  7sene magaza yoneticiligi yaptim ayakkabi ve giyim sektorunde aksamlari saat 9 cumartesi saat 15 den sonra musahitim ilaninizla ilgileniyorum

 7. Tuncay uslu diyor ki:

  7sene magaza yoneticiligi yaptim ayakkabi ve giyim sektorunde aksamlari saat 9 cumartesi saat 15 den sonra musahitim ilaninizla ilgileniyorum?..

 8. BİRSEN diyor ki:

  ilanınıza ilgileniyorum..çalışma koşulları uygun…

 9. BİRSEN diyor ki:

  ilanınızla ilgileniyorum..çalışma koşulları uygun…ancak ankara ilin de yaşıyorum..bu ilimizde sektörün iş sahası varmı?…

 10. METİN diyor ki:

  İlanınız hala güncel ise;

  İlandaki şartlarınıza benim şartlarım uygun. Her gün 17:00’den sonra ve cumartesi pazar günleri müsaitim. Ek işe ihtiyacım var sizlerle çalışmak istiyorum.

 11. Neşe diyor ki:

  Merhaba ilanınızla ilgileniyorum şartlar uygun birlikte çalışabiliriz ben Ankarada yaşıyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 12. muharren diyor ki:

  bana uygun çalışma sartları kesınlıkle uygun

 13. OSMAN ÇANKAYA diyor ki:

  mhb Ankarada memurum saat 18 den sonra ek iş arıyorum bana hafta sonu olacak şekilde ek iş için tzarafıma ivedilikle bilgilendirilmenizi arz ederim.

 14. OSMAN ÇANKAYA diyor ki:

  lütfen çok acele cevaplayın.

 15. ibrahım yalçın diyor ki:

  ilanınızda bulunan sartlar bana uygun üniversıte okumaktayım persembe cumartesı pazar gunlerı boşum. pazartesı salı carsamba cuma da 18:00 sonra boşum .

 16. mehmet diyor ki:

  Hala bu pozisyonda eleman arayorsanız geç kalmamamışsam bu işe talibim hafta içi saat 18_00’dan sonra ve hafta sonu cumartesi pazarları boşum bu işe çok ihtiyacım var bursada 6 yıl tekstil işinde çalıştım cevabınızı ivedilikle ve heyecanla bekliyorum

 17. kaan diyor ki:

  şartlarınız bana uygun üniversite okumaktayım hafta içi hergün saat 18.00 dan sonra müsaitim geri dönüşünüzü bekliyorum .

 18. çetin diyor ki:

  Tamam çalışalım.

 19. murat diyor ki:

  Çorlu da oturuyorum 17:00 sonra musaitim.

 20. merve diyor ki:

  İstanbul maltepede özel hastanede hemşireyim. Bilgisayar bilgim var. Evde kendim yapabileceğim işler arıyorum.

 21. sercan uzan diyor ki:

  2 yıldır euromoda bayan takı aksesuar magzalarının sayım müdür yardımcılığını yapıyorum. çeşitli nedenlerle işten ayrılma kararı aldım ve hala çalısmaktayım microsoft office nebim winner akinsoft cok iyi derecede bilmekteyim çalıstığım süre içerisinde bir çok il gezdim ve magzalarının denetimini stok sayımını ve yeri geldiğinde magza müdürlüğü yaptım bir çok işi bir arada yaptığımdan dolayı işin işleyis sürecinde bir çok tecrübe kazandım seyahat engelim yoktur. mülaakata katılarak tanışmayı işin becerilerime uyumluluğu hakkında konuşmayı çok isterim . zaman ayırdığınız için tesekkür ederim.

 22. online iş diyor ki:

  İlanınız çok dikkatimi çekti. Bende ilanınızla ilgilenmekteyim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. İstanbul Ümraniye de oturmaktayım.

 23. mehtap diyor ki:

  İstanbulda ikamet ediyorum . akşamları 7 den sonra veri giriş,depo sayımı vs. işleri veya evde yapabileceğim ek işler arıyorum .tşk.

 24. vahdettin ayman diyor ki:

  Sultanbeylide ikametgah ediyorum.pastanede tezgahtarlik yapiyorum aksam 6dan sonra musaitim depo sayimi vs. İsleri aryrm tesekurler….

Yorum yapabilirsiniz.