E-Mail Okuyarak Para Kazanmak İstermisiniz

İnternetten para kazanmak isteyenler için çeşitli yollar bulunmaktadır. Evinizden belli vakitlerde mail okuyarak para kazanmak ise içlerinde en kolay olanı diyebiliriz. Çoğumuzun her gün mail adreslerine onlarca mail geliyor  bunlardan bize para kazandıracak olan mailleri okuyarak para kazanmayı bir çoğumuz isteriz. Mail okuyarak para kazanmak için ise hotmail, gmail. mynet  gibi bir mail adresi alarak mail okumaya başlayabiliriz.

Bir örnek vermek gerekirse günde 4 dolar veren 5 adet mail okuduğumuzda 5*4=20 dolar. Bunu aylık olarak hesaplarsak 20*30=600 dolar. Tabi bu maillerin içinde düşük  miktarda verenler de yer alacaktır.

Bu kazanç okuyacağınız mail sayısına ve okuduğunuz mailin size verdiği rakama göre değişir. Mail başına verilen ücret aynı değildir.

Okuyarak kazanmak dışında internetten para kazanmak için en çok tavsiye edilen kitaplardan biri ise Kazanç Sistemi kitabıdır. Bu kitaptan netten para kazanmak ile ilgili birçok bilgi edinebilirsiniz.

Mail Okuyarak Para Kazanmak İçin Bilgi ve Tecrübeye Gerek Yoktur.

Kazancımız Ne Kadar Olur?

Günlük okuyacağınız e-mail sayısını kendiniz belirleyerek ayıracağınız süre kadar para kazanabilirsiniz. Okuyacağınız e-posta sayısında hiçbir limit yoktur.

Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Kazancınız 25 doları geçtiğinde paranız hesabınıza aktarılır.

Bütün ödemeleri Paypal ve Alertpay ile direk hesabınıza aktarabilirsiniz. Ayrıca isteyenler çek ile de ödemelerini alabilirler.

Okuyacağınız her mail için ödeme garantiniz vardır.

Mail Okuma Süresi Ne Kadar?

Her e-posta için bir izleme süresi vardır. Bu genelde 1 dakika ile 5 dakika arası değişebiliyor ve kazanacağınız rakam ise buna göre değişiyor.

SİSTEM NASIL ÇALIŞIYOR?

Bu sistemi uygularken size mail firmaları verilecek ve siz bu mail firmalarına açtığınız mail hesabı ile  tümüne kayıt olup üye olacaksınız. Bunun nasıl yapıldığı ve bu ödeme yapan mail firmalarının toplanıp hazırlanmış olduğu türkçe bir e-kitap var. Okuyarak Para Kazanma Kitabı (Burada) bu kitabı bilgisayarınıza indirdiğiniz de sizde bu okuyarak para kazanma yolunu keşfetmiş olursunuz.

Bilgilendirme: Sistem ile ilgili kitabın satışı kitabın yayıncısının sayfasında yapılmaktadır. Bu bir tanıtım yazısıdır. Kitap ücretli olarak 45 TL ‘ye satılmaktadır. Konu hakkında bilgi almak isteyenler kitabın yayıncısının sayfasına altaki bağlantıya tıklyarak bakabilirler.

E-Mail okuyarak para kazanma size çok para kazanmak gibi bir vaatte bulunmaz internetten para kazanmak isteyenler için bir çok yöntem bulunmaktadır. Buda bir seçenek olarak sizlere verilmiştir.

İnternetten para kazanma yöntemleri arasında denenmiş bir yöntem olan satış ortaklığı sistemi ile de para kazanmanız mümkündür. Bu konuda eğitim alabileceğiniz kitaplar bulunmaktadır. Bunlardan kazanç sistemi benim beğendiğim tavsiye ettiğim kitaplar arasındadır.

Kitabın satışı şuan yapılmamaktadır.

ALTTA EMAİL OKUYARAK KAZANILMIŞ MİKTARLARI GÖREBİLİYORSUNUZ.

Sponsorlu BağlantılarEtiketler: , , , , , ,

Kategori: E-Kitaplar, Ek Gelir, Genel, Haberler, Para Kazanma Yolları, part time iş

Yorumlar (13)

 

 1. ertan diyor ki:

  Öncelikle Merhaba Dicle ünv. iibf sağlık yönetimi 2.sınıf ve anadolu ünv.aöf sosyoloji bölümü 1.sınıf öğrencisiyim bu sıfatlarla işinize yarıyorsam bende çalışmak isterim beni bilgilendirir ve yönlendirirseniz sevinirim.

 2. SEMİHA AĞCI diyor ki:

  üniversite mezunuyum işletme bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız seviniri..

 3. elif diyor ki:

  nasıl başvuru yapabilirim?

 4. emre görünmez diyor ki:

  Bu şekil ek kazanca ihtiyacım var bu konu ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim

 5. asiye diyor ki:

  Çalışan arkadaşlar var ise bilgi verebilirmisiniz?Nasıl başvuru yapabilirim?

 6. mustafa diyor ki:

  Nasıl basvurulacağı hakkında daha detaylı bilgi verirseniz sevinirim.

 7. Ali şahin diyor ki:

  Bu iş hakkında bilgi almayı çok istiyorum gerekli bilgiyi benimle paylaşırsanız çok sevinirim.

 8. görkemm diyor ki:

  benim de her günüm saat 1 den sonra full boş ben de yararlanmak istiyorum bu fırsatlardan beni de haberdar ederseniz çok memnun olurum

 9. sabah diyor ki:

  bunun hakkında bilgilendirebilirmisiniz işe çok ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim.

 10. sefa diyor ki:

  Nasıl başvura bilirim ihtiyacım var

 11. Makbule Demirkan diyor ki:

  Bilgi almak istiyorum. Lütfen detayları gönderir misiniz?

 12. Ege diyor ki:

  İlgimi çekti.Bu iş çok iyi gözüküyor, yapmak istiyorum, başvuru hakkında bilgi alabilir miyim?

 13. sibel özyılmaz diyor ki:

  detaylı bilgi gönderirimisiniz

Yorum yapabilirsiniz.